НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Тяжелая победа Звезды ###

Звітний матч для господарів склався не легко. Вже на передматчевому тренуванні сталася неприємність: отримав травму Роман Луценко і взяти участь у матчі не зміг - його у старті замінив Леван Гулордава.

В порівнянні з попереднім програним матчем із білоцерківським «Арсеналом» головний тренер МФК «Миколаїв» Руслан Забранський зробив декілька помітних змін: із перших хвилин вийшли голкіпер Сергій Карпов, Роман Полтавець, Ігор Брідня, Вадим Папірович, Сергій Бербат. Олександр Камерцель, Костянтин Чаус та Ігор Бездольний ж навіть не потрапили до заявки на звітний матч.

Уже на третій хвилині зустрічі кіровоградська команда в радісному пориві піднялася своїх шанувальників, забивши швидкий м'яч: Богдан Поляхов на фланзі завдяки швидкісному дриблінгу обійшов свого опонента і виконав чудову передачу на дальню штангу воріт суперника – Іван Рудницький спокійно переправив м'яч у пусті ворота миколаївців. Гості не збиралися відсуджуватися в обороні і шукали свої шанси для взяття воріт суперника: Андрій Товт парирував удар Романа Полтавця- удар Андрія Ковальова був не точним. А на двадцятій хвилині зустрічі миколаївці після подачу зі штрафного зрівняли рахунок на табло: результативно подачу партнера замкнув Роман Полтавець - 1:1. в подальшому першому таймі господарі створили декілька можливостей для взяття воріт суперника, але ними не скористалися. Один Леван Гулордава втратив зо три шанси забити м'яч: після подачі Рудницького він зблизька промахнувся по воротах гостей, а наприкінці тайму Леван двічі повинен був забивати, а не «тренувати» голкіпера суперника: його не сильні удари не несли в собі нічого небезпечного. Іван Рудницький та Олександр головою безуспішно пробивали. На перерву команди пішли за рахунку 1:1.

На старті другого тайму кіровоградська «Зірка» провела блискавичну атаку: Іван Рудницький віддав чудову передачу в штрафний майданчик суперника на Кочуру – Олександр одним дотиком зупинив м'яч й звільнився від опіки, а іншим пробив повз голкіпера суперника. В звітному матчі потрібно відзначити хорошу гру Андрія Порошина, котрий в попередньому сезоні переважно разом із Олександром Батальським боровся на «другому поверсі», приносив «дивіденди» команди при верхових м'ячах, то у звітному матчі Андрій самотужки виграв майже всі єдиноборства попереду, чіплявся за кожен м'яч, і безсумнівно був одним із найкращих на футбольному полі. Так, Андрій Порошин міг кілька раз стати асистентом у цьому матчі, але ні Олександру Кочурі (м'яч полетів вище воріт гостей), ні Івану Рудницькому (голкіпер впіймав «круглого») не вдалося забити.

На 79-ій хвилині господарі мали знімати всі питання щодо підсумку даного матчу: подачу Поляхова Скляр замкнув не влучно - м'яч пролетів біля штанги воріт гостей. В другому матчі поспіль миколаївці зазнають поразки з рахунком 1:2. Схоже їх не вистачає досвіду виступів у першій лізі. Перемога в даному матчі дозволила кіровоградській команді в турнірній таблиці чемпіонату піднятися на восьму сходинку.

В наступному турі, 30 липня, кіровоградська «Зірка» завітає в гості до вінницької «Ниви», котра в нинішньому чемпіонаті стартувала не вдало: дві поразки у двох матчах.

«Зірка» - МФК «Миколаїв» 2:1 (1:1)
Голи: Рудницький, 3- Кочура, 46 – Полтавець, 20.
«Зірка»: Товт, Порошин (Батальський, 89), Пінчук, Стоян, Смалько (Бурдіян, 37), Скляр, Рудницький, Дурай, Гулордава (Крохмалюк, 67), Кочура, Поляхов.
«Миколаїв»: Карпов, Войцеховський, Волков, Іванов (Маткевич, 65), Папіровіч, Тарасенко, Полтавець (Дністрян, 72), Головко, Брідня, Бербат (Зарічнюк, 60), Ковальов.
Попередження: Скляр, 18- Кочура, 51 - Папірович, 13- Волков, 51- Тарасенко, 56- Войцеховський, 68.