НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Шахтар не здолати ###

Шахтар не здолати

Іллічівець-2: Завершення втягувального збору

26 січня в маріупольському критому спорткомплексі «Іллічівець» гравці «Іллічівця-2» провели черговий спаринг-матч. Суперником був свердловський «Шахтар», який, як і «Іллічівець-2», виступає в групі «Б» другої ліги. Нагадаємо, що в ході сезону маріупольці поступилися гірникам на своєму полі — 0:1. І Цього разу молодим іллічівцям не вдалося здобути перемогу — 1:1. На гол Гунченка в першому таймі гірники відповіли взяттям воріт після перерви.

Підопічні Юрія Кермана в цій зустрічі виступали в такому складі: Яковець (Зінченко, 46), Казноха (Д.Тищенко, 46), Оберемок (Передрій, 46), Петрович, Цюпа, Губанов, Філатов (Канонік, 46- Оберемок, 75), Сикульський, Швець, Шабан (Белюшецький, 46), Гунченко.

Своїми враженнями про хід зустрічі поділився Юрій Керман:

—Мені сподобалася та гра, яку хлопці показували в першому таймі: впевнений контроль м'яча, красиві комбінації, швидкий і грамотний перехід з оборони до атаки. Красивою була комбінація, яка призвела до гола: на 27-й хвилині Сергій Губанов прострілив з правого флангу, а Дмитро Гунченко завершив простріл в один дотик. А після перерви малюнок гри змінився. Молодь, що вийшла на заміну в другому таймі, «зім'яла» гру. На 65-й хвилині після помилки Каноніка пропустили гол.

—Юрію Сергійовичу, в складі не було кількох гравців, яких ви переглядали в минулій грі проти «Авангарду» з Краматорська.
—Ми вирішили поки залишити лише голкіпера Карого, а від усіх інших — відмовитися. Вони не сильніші за тих хлопців, які є в нас у команді.

—Які подальші плани команди?
—У нас завершується втягувальний збір, в ході якого ми впродовж 12 днів проводимо дворазові тренування. Дамо хлопцям кілька днів відпочити й продовжимо підготовку до сезону. З 1 по 9 лютого у нас буде тиждень підготовки в Маріуполі. На 4 лютого заплановано матч з клубом «Конті» (Костянтинівка). А 8 лютого ймовірно ми зіграємо з нашою молодіжною командою. 3 10 лютого команда вирушить у Куйбишеве (Крим) на збір.

—Уже відомо, з ким проводитимете спаринги в Криму?
—15 лютого ми зіграємо з «Титаном» (Армянськ), ще раз зустрінемося зі свердловським «Шахтарем» і, можливо, домовимося ще з кимось провести товариську зустріч. А 25 лютого у нас заявка на весняну частину першості.

МФК Миколаїв: П'ята перемога в обласному чемпіонаті

МФК «Миколаїв» у черговому матчі зимового обласного чемпіонату обіграв «Воронівку» з рахунком 3:1. М'ячі у ворота суперника забили Мазуренко, Чаус і Велієв (у свої ворота).

Миколаївська команда провела гру в такому складі: Карпов, Войцеховський, Є.Гончаренко, Камерцель, Волчков (Ішмаков, 65), Іванов (А.Гончаренко, 65), Головко (Андреев, 68), Пономар (Гостєв, 41), Моря (Колісник, 70), Мазуренко (Гагулін, 60), Лобцов (Чаус, 41).

На оглядинах у МФК «Миколаїв» перебувають Олексій Мазуренко (останній клуб — ПФК «Севастополь»), Вадим Ішмакоа («Титан», Армянськ), а також Алік Андреєв («Автолокомотив», Південноукраїнськ) та Андрій Гончаренко («Гірник», Кривий Ріг), які раніше вже виступали в команді.

Днями має повернутися в колектив Олексій Родевич з «Карпат». Очікується приїзд ще одного львів'янина — оборонця молодіжного складу команди Володимира Підвірного.

Спарингувалися сусіди

У контрольному матчі з одним із лідерів групи «А» другої ліги молодіжна команда «Чорноморця» майже всі 90 хвилин володіла ініціативою, — інформує прес-служба клубу. Лише на початку другого тайму команда з Іллічівська змогла завоювати територіальну перевагу, але це тривало недовго, тож «моряки» були ближчими до зміни в рахунку.

Єдиний гол у зустрічі стався після того, як Якименко не реалізував свій вихід на ударну позицію: м'яч вибили на фланг, звідки його переправили в штрафний майданчик, а там новобранець «Чорноморця-2» Богдан Поляхов, котрий раніше виступав у «Бастіоні», точно пробив у ціль.

Чорноморець-2 — Бастіон — 1:0 (1:0).
Чорноморець-2: Кліщук, Салівон, Мельник, Шульц, Сербул, Колода, Сердюченко, Березовський (Смирнов, 36), Поляхов (Ткач, 85), Кулішенко (Вдовиченко, 87), Якименко (Паламар, 77- Галаган, 85).
Бастіон: Чечельницький (Колядюк, 46), Попов (Марков, 66), Кушко (Лунєв, 59), Павлов, Пащенко, Свиридов (Шеремет, 26), Лужанський, Нечипорук, Шестаков, Дудник (Дорошенко, 46- Добрянський, 63), Гавенко.
Гол: Поляхов (4).

Дмитро ОСТРОНОС, Вадим СІРИЙ, газета «Український футбол»