НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Пять мячей, два удаления – Волынь в четвертьфинале Кубка ###

Пять мячей, два удаления – Волынь в четвертьфинале Кубка
© fcvolyn.net

«Волинь» дуже серйозно віднеслася до повторного кубкового матчу із «Миколаєвом». На поле затуманеного «Авангарду» вийшов основний склад лучан, хіба через ушкодження або відновлення після травми в запасі чи поза списку 18-ти залишилися Насонов, Гуменюк, Політило і Герасимюк.

Перші 15 хвилин пройшла у розвідці, при тому, що суто небезпечних моментів більше створили гості, яким хіба скромність і скутість не дозволила відкрити рахунок. Ковальов і Берко свої нагоди втратили.

Але згодом притисла «Волинь» гостей до воріт. На 27 хвилині Шарпар витримав паузу, аби Кобахідзе уникнув офсайду, віддав пас на грузинського легіонера, і той з гострого кута пробив Чумака - 1:0.

Туман полі Що казати, якщо тричі за перші 45 хвилин господарі влучили у каркас воріт. Особливо не поталанило Матею, адже за його ударами Чумак тільки спостерігав...-

Вдруге господарі забили після серії масованих атак. На 34 хвилині Чумак двічі виручав своїх партнерів, але після добивання у виконанні Кравченка з кута воротарського був безсилий - 2:0.

Туман на полі посилився, а от стосовно результату гри його, туману, вже не було.

Перша атака Волині в другому таймі завершилась взяттям воріт. Кобахідзе прострілив з лівого флангу і Козьбан з лінії воротарського переправив м'-яч під поперечку - 3:0.

А вже повністю «посипався» «Миколаїв» після двох вилучень – за друге попередження пішли відпочивати Чучман і Любчак. На 83 хвилині Політило класно вирізав діагональ на Кобахідзе й Сандро в дотик увігнав м'яча від поперечки у ворота – 4:0. «Крапку» на доданих хвилинах поставив Діденко, який з 10 метрів був точним – 5:0.

Не вийшло в цьому матчі боротьби, «Волинь» змела суперника, який, втім заслужив на гол престижу. Вже у п'ятницю дізнаємося суперника лучан у чвертьфіналі національного кубка.

«Волинь» – «Миколаїв» – 5:0
Голи: Кобахідзе (27, 83), Кравченко (34), Козьбан (46), Діденко (90+3).

«Волинь»: 1. Шуст, 90. Богданов, 15. Жуніч, 24. Горопевшек (Політило, 18), 16. Шіш, 4. Кравченко, 13. Шабанов, 11. Шарпар (к) (Герасимюк, 75), 10. Матей, 19. Кобахідзе, 89. Козьбан (Діденко, 58).
МФК «Миколаїв»: 51. Чумак (к), 2. Хохлов, 7. Берко, 13. Батюшин (Сікорський, 46), 18. Момот (Саркісян, 62), 21. Цапій, 23. Ковальов, 24. Любчак, 29. Дяченко (Кошелюк, 74), 32. Буличев, 77. Чучман
Попередження: Шабанов (42), Жуніч (52), Богданов (64) – Чучман (31), Любчак (41), Ковальов (64)
Вилучення: Чучман (67), Любчак (79).