Предупреждения: Катомкин, Матвейчук - Скарлош, Дяченко

Львов: Марущак, Гальчук, Романюк, Г. Баранец, Федорчук, Ханас, Теплый (Панас, 58), Б. Баранец, Козьбан (Чепурненко, 68), Данькив, Ильчишин

Энергетик: Левицкий, Шалата, Запорожан, Качур (Срибный, 89), Лукьянов, Лакомский, Мигалатюк (Тригуба, 77), Рудницкий, Гуменюк (Долотко, 46), Макуш (Барчук, 46), Гордиенко (Чернов, 60)

Предупреждения: Ильчишин, Федорчук, Панас - Лакомский, Качур, Лукьянов, Барчук, Шалата, Долотко, Срибный

Волынь: Недилько, Ковалюк, Хачериди, Симинин, Скоропад, Жадер (Кинаш, 78), Войтович, Павлов (Рурич, 50), Пищуп, Максимюк (Лисовой, 59), Алози

Гелиос: Качоренко, Тарасенко, Лебединец, Анищенко, Плехтяк, Пономаренко (Витер, 90), Сизихин, Федосенко (Кравченко, 46), Запояска (Ильев, 90), Погорелов, Горкун (Бессалов, 83)

Предупреждения: Тарасенко, Запояска, Кравченко

На 16-й и 73-й минутах Алози и Жадер не забили пенальти (вратарь)

Тотальна перевага, постійні атаки, вагон з причепом небезпечних ударів по воротам суперників, два удари з одинадцятиметрової позначки і все рівно 0-0. Знову нічия на своєму полі з слабшою командою. Знову "Волинь" втрачає, здавалось би, стовідсоткові очки.

Розпочалася гра активно, обидві команди намагались швидко комбінувати і проходити центр поля, але дивідендів це нікому не принесло. Перший небезпечний момент виник на 6-й хвилині в результаті контратаки. І як не дивно це була контратака "Волині". Вихід 3 в 2 завершував ударом Пищур, але Качоренко витягнув м'яч з правого нижнього кута і перевів його на кутовий. А далі понеслось...- Простріл зліва Максимюка і шістнадцятирічний Павлов пробиває головою над хрестовиною. Через хвилину ще один небезпечний простріл Максимюка, на цей раз вже низом, не зміг замкнути Алозі. Ще одну атаку господарів завершував небезпечним ударом метрів з 22-х Жадер, але м'яч просвистів поруч із лівою стійкою. "Геліос" відповів небезпечним випадом 5 в 3, але останній пас застав нападника гостей за спинами захисників і тому боковий суддя справедливо зафіксував офсайд.

А на 16-й хвилині відбувся перший момент, який заставив глядачів схопитись за голову і "висловити вголос стурбованість щодо якості реалізації пенальті гравцями господарів", правда в дещо не літературній формі. Алозі грубо збивають в штрафній, суддя без роздумів вказує на одинадцятиметрову позначку, гості навіть не сперечаються. Сам постраждалий і береться реалізовувати покарання. Удар в лівий нижній кут і м'яч від рукавичок голкіпера потрапляє в поперечину, на відскок першим встиг знову воротар. Цей епізод став ніби ковшиком холодної води на голови гравців "Волині", які в наступні хвилин п'ятнадцять не змогли створити біля воріт гостей жодного небезпечного моменту, хоча слід відмітити, що й "сонячні" також нічим особливо вартим уваги не відзначались.

На завершенні першої півгодини гри господарям вдалась гарна чотириходівка Жадер-Максимюк-Пищур-Алозі, але удар останнього з меж карного майданчика пішов повз рамку. Через дві хвилини після гострого прострілу зліва у виконанні Алозі небезпечного удару з району одинадцятиметрової позначки завдавав Пищур, та м'яч потрапив прямо у воротаря.

В кінці тайму виник ще один небезпечний моменту воріт гостей: Хачеріді навісив справа і Пищур прийнявши м'яч на груди зльоту потужно пробив метрів з 14-ти. Але тут, коли вже кіпер гостей був безсилий, йому на виручку прийшла стійка воріт, від якої сфера вилетіла за межі поля.

Після перерви лучани відразу закрили харків'ян на їхній половині поля і почали масовані атаки. На 50-й хвилині небезпечно з штрафного пробивав Жадер, але Качоренко витягнув удар з правої дев'ятки. Ще через 3 хвилини той же ж Жадер пробивав штрафний, але удар наносився практично з лінії карного. Всі попередні постріли бразилець наносив в кут протилежний від того де був воротар, на цей раз здалось, що він захотів перехитрити кіпера суперника і зловити його на протиході, тому пробив в кут, де стояв воротар, але той на хитрість не піддався і спокійно забрав шкіряного до рук.

Далі двічі небезпечно огризаються гості. Спочатку плутанина в карному майданчику "Волині" завершилась "кивком" головою нападника "Геліоса" з кількох метрів, але Неділько перевів удар в стійку, від якої круглий відскочив до Хачеріді і той розрядив ситуацію винісши предмет суперечки за межі поля. А згодом воротар господарів витягнув з-під поперечини ще один небезпечний удар після прострілу з флангу. Згодом гості завдають ще одного небезпечного пострілу: метрів з 30-ти хтось з півзахисників харків'ян "зарядив" сферу над самою поперечиною.

Далі ініціатива знову перейшла до волинян. Небезпечно з лівого кута карного пробивав Лісовий - м'яч просвистів над поперечиною. А згодом знову відбувся момент, який заставив місцевих вболівальників "висловити вголос стурбованість щодо якості реалізації пенальті гравцями господарів". Алозі увірвався в карний і воротар гостей, щоб ліквідувати небезпеку, пішов прямими ногами вперед, знісши форварда "Волині". На цей раз виконувати пенальті підійшов Жадер, але, як і перший удар, так і цей, воротар "сонячних" витягнув з лівого нижнього кута. Як кажуть в таких випадках - "коментарі зайві". Якщо у цей вечір не міг забити пенальті такий майстер стандартів як Жадер...-

Далі був ще 100% момент у Алозі, коли той метрів з 6-ти попав в ноги воротарю після серії рикошетів в карному, постріл зі штрафного Войтовича над поперечиною, небезпечний прохід Алозі і удар головою Пищура на останній хвилині над рамкою після подачі кутового, але все дарма.

P.S. В перерыве матча наставник лучан повздорил с тренерским штабом противника, возникла небольшая драка, которую удалось уладить только с помощью сил "Беркута".

МФК Николаев - Динамо-2 3:3
Голы: Веприк, 27 (с пенальти), Орлатый, 35, Евстафиев, 90+1 - Герасимюк, 21, Милько, 72 (с пенальти), Гармаш, 84

Николаев: Лавренцов (Гайдаржи, 85), Богач, Оксимец, Евстафиев, Орлатый, Веприк (Викарюк, 79), Бербат, Мариненко (Васин, 62), Ковалевский (Луценко, 62), Чорний, Фоменко

Динамо-2: Бойко, Кушниров, Фартушняк, Бутенин, Немчанинов, Чаус, Милько, Гармаш, Герасимюк, Варанков, Шевель

Предупреждения: Чорний - Милько

До первого гола, который забил Герасимюк, на поле ничего интересного не произошло. Атаки обеих сторон на завершающей стадии остротой не отличались и мяч, залетевший в ворота МФК «Николаев», видимо, нужно отнести к разряду случайных. Наверное, и его автор сам до конца не понял, делал ли он навес или все же бил в цель. Но как бы там ни было, мяч после удара Герасимюка опустился за спину Лавренцова в сетку ворот. 0:1.

После этого хозяева поля моментально встряхнулись и заиграли активнее и быстрее. Проход Чорния, кстати, встретившего 23 октября свое совершеннолетие, защитник в пределах штрафной площади прервал с нарушением правил. Пенальти! К «точке» подошел Веприк и уверенно претворил в жизнь решение арбитра. 1:1!

Через пару минут Чорний мог вывести МФК «Николаев» вперед, но его мощный удар пришелся мимо цели. Затем не использовал представившийся ему момент Мариненко. Ну а следующая атака николаевских футболистов стала результативной. Веприк, выполняя штрафной удар, сделал передачу к воротам, где Орлатый переправил мяч по назначению. 2:1!

До перерыва оставалось еще десять минут, но, по-видимому, команды не сговариваясь, решили перенести основные события на второй тайм. В его начале заметнее выглядели гости. Белорус Варанков на 49-й минуте с линии штрафной площади проверил бдительность Лавренцова. Вскоре его примеру последовал воспитанник первомайского футбола Милько – голкипер отбил мяч в поле.

Главный тренер МФК «Николаев» Вячеслав Мазарати попытался перехватить инициативу и произвел одновременно две замены. Васин, и особенно Луценко, активно вступили в игру, но окончательно склонить чашу весов в свою пользу николаевская команда не смогла. Более того, один из защитников сыграл рукой вблизи ворот, арбитр назначил пенальти, а Милько шансов вратарю не оставил. 2:2.

На 84-й минуте болельщики МФК «Николаев» приуныли окончательно. Гармаш, которому Йожеф Сабо предсказывает большое будущее, заметил, что Лавренцов вышел далеко от ворот, и с центра поля точно отправил мяч в «рамку». 2:3. А голкипер, пытавшийся исправить допущенную оплошность, получил травму.

Играть оставалось совсем немного, и хозяева пошли «ва-банк». В уже компенсированное арбитром время прямо по центру они заработали штрафной. К мячу подошел Евстафиев и мощным ударом нашел брешь в «стенке». 3:3!

Десна - ПФК Александрия 0:1
Гол: Шупик, 38

Десна: Литвин, Соколенко, Кобец, Круковец (Колодин, 55), Кучеренко, Панчук (Постолатьев, 59), Кожемяченко (Сердюк, 86), Рустамов, Черний (Ермоленко, 45), Боровков, Покаринин (Маткевич, 69)

Александрия: Овсиенко, Азаров, Чередниченко, Певрак, Казанюк, Тарасенко, Гребинюк (Мельник, 57), Шупик (Киликевич, 90+3), Прокопов (Гитченко, 45), Булычев (Гончар, 67)

Предупреждения: Соколенко, Боровков, Кожемяченко, Постолатьев - Гребинюк, Первак, Овсиенко

ИгроСервис
- Крымтеплица 3:1
Голы: Осипов, 24, Бондарчук, 62, Черник, 65 - Батраченко, 84

ИгроСервис: Ерещенко, Бондарчук, Ветренников, Черник, Сальник (Колесник, 88), Мартынов, Подгайный, Симончук, Осипов (Ибрагимов, 45), Якименко, Бобаль

Крымтеплица: Венчак, Визавер, Мамутов, Поляница, Войнаровский (Старовик, 51), Саванчук (Батраченко, 54), Саранчуков, Пичкур, Гайдаш (Бабырь, 80), Абляметов, Прокопченко (Мельник, 70)

Предупреждения: Саванчук, Гайдаш, Мельник, Визавер

Матч, как понимаете, ожидался с особым интересом. Всем хотелось знать, кто же сейчас сильнейший полпред полуострова в первой лиге? Стадион «Фиолент» стал заполняться еще за час до начала поединка.Вообще, ФК «ИгроСервис» относится к так называемым домашним командам - на своем поле симферопольцы способны дать бой абсолютно любому сопернику.

Так и получилось в крымском дерби. Сергей Шевченко доказал, что является превосходным стратегом, ведь его подопечные переиграли своих оппонентов именно тактически. Подробнее остановимся на составе хозяев: в воротах Ерещенко. Защитную линию, к которой было масса претензий, составили Ветренников, Черник, Подгайный и Бондарчук. Центр поля заняли Мартынов, Осипов, Симончук, Сальник и Якименко, действовавший «под нападающим» Бобалем.

Первые минуты показали, что соперники жаждут проявить себя с лучшей стороны. Несмотря на мокрый газон, команды показывали достаточно хорошую техническую выучку, замешанную на отличной физической форме. Как и предполагалось, очень много хлопот Венчаку доставлял Бобаль. Лучший бомбардир турнира хотел огорчить именно вратаря «Крымтеплицы», что, в принципе, и понятно, ведь Матвей ранее выступал за клуб из Молодежного, как и Владимир Мартынов, и Роман Ерещенко. Правда главной убойной силе хозяев сельские футболисты уделяли значимое внимание. Сами же гости были очень опасны после розыгрышей «стандартов». В этом компоненте выделялись Войнаровский и Прокопченко. Гол же, открывший этот праздник футбола, организовал все тот же Бобаль. Форвард выдал идеальную передачу на Алексея Осипова, который, учитывая свой огромный игровой опыт, не оставил шансов вратарю.

Команда Гайдаша, что делает ей честь, не долго приходила в себя. Она организовала массированный штурм ворот Ерещенко. К примеру, можно отметить красивую комбинацию с участием Пичкура, Прокопченко и Войнаровского, когда последний очень мощно пробил – мяч прошел рядом со штангой.

После перерыва игра не потеряла зрелищности. Большую ее часть первым номером играли гости. Симферопольцы же создавали опасные моменты при контратаках. В дебюте тайма не хватило нескольких сантиметров Мартынову, после ювелирного паса от Якименко...- Далее игра проходила на встречных курсах. Однажды Сальник «запустил» по бровке Бондарчука. Владимир сместился к углу штрафной и сильно пробил – мяч, задев ногу защитника, оказался в сетке – 2:0.

Такого поворота событий не ожидал Гайдаш. Мудрый тренер попытался встряхнуть своих воспитанников, проделав несколько замен. Активность у «Крымтеплицы» была, однако выжать что- либо из некоторого игрового перевеса команда не сумела. Третий гол в ворота Венчака стал лишь подтверждением сказанного. Забил его еще один номинальный защитник – Игорь Черник. К слову, при Сергее Шевченко этот талантливый футболист раскрылся по- новому. И теперь трудно представить ФК «ИгроСервис» без него. Так вот Игорь замкнул передачу Бобаля с фланга (умеет бомбардир и ассистировать коллегам). Вот таким образом счет стал крупным. Под конец этого занимательного матча «тепличники» все же забили гол престижа: Батраченко «выстрелил» со штрафного, но победа осталась за ФК «ИгроСервис». Удача, как известно, любит сильнейших. Крымчанам теперь предстоит увидеть в кубковом поединке киевское «Динамо». А поддержать ФК «ИгроСервис» придут наверное и болельщики «Крымтеплицы».

Днепр - Оболонь 3:4
Голы: Кицута, 14, Полищук, 40, Хистев, 45 - Кандауров, 8, Антоненко, 70, Сибиряков, 71, Онисько, 72

Днепр: Аникиенко, Стоян (Одинцов, 81), Селезнев, Хистев, Анеликов, Гонщик (Качур, 82), Притуляк (Елисеев, 75), Полищук, Кицута, Пахолюк (Крамар, 85), Хромцов (Янчук, 80)

Оболонь: Товт, Мирошниченко (Свинцицкий, 46), Гурка (Крохмаль, 46- Антоненко, 69), Лень, Сибиряков, Онисько, Малиш (Лозинский, 46), Коваленко, Кандауров, Куценко (Иващенко, 46), Заварин

Предупреждения: Хистев - Куценко

Матч за участю лідера першолігових перегонів завершився з хокейним рахунком. Круто закручений сюжет протистояння на футбольному полі Центрального стадіону ні на мить "не відпустив" від себе.

Проблеми господарів, в зв'язку з дискваліфікацією Євгена Тарасенка та Юрія Данченка, боляче вдарили по кінцевому результату гри.

ол-красень у виконанні "пивовара" Андрія Кандаурова з кута карного майданчика, вже на восьмій хвилині змінив рахунок на табло. Відповідь "Дніпра" не забарилась: капітан команди Роман Поліщук, поборовшись за м'яч, видав передачу на Анатолія Кіцуту, який і зрівняв шанси обох футбольних колективів. Поступово перевага черкасців в центрі поля стала відчутною: нагоди відзначитись втратили Пахолюк (голкіпер "Оболоні" накрив шкіряну кулю на стійці воріт) та Поліщук, який зі стандарту влучив у сітку з внутрішнього боку). Проте два голи на останніх хвилинах першої половини зустрічі: Поліщука з 35-тиметрів та удар головою під час розіграшу кутового Сергія Хістєва підняли "на вуха" місцевих вболівальників. Слід, також відзначити і постріл киянина Гурки з-за меж карного майданчика (Оникієнко, який дебютував у футболці червоно-біло-синіх, в кидку перевів загрозу на кутовий).

У перерві тренерський штаб столичного клубу, намагаючись змінити перебіг подій, провів відразу чотири заміни.

Хід поєдинку на початку другого тайму мав вирішити пенальті за гру рукою в карному майданчику "Оболоні", але арбітр матчу Юрій Грисьо, що перебував від епізоду в трьох метрах, відверто "пожалів" приїжджу команду. Надалі події почались розвиватись зі калейдоскопічною швидкістю: спочатку, на 68-ій хвилині м'яч після удару Кіцути зі штрафного влучив у поперечку воріт киянина Андрія Товта, а потім "відкрилась калітка" в захисних редутах господарів - лише дві хвилини вистачило "Оболоні", щоб не лише зрівняти рахунок у матчі, а й вийти вперед. Відзначились - Олександр Антоненко з порушенням правил - грубо відштовхнувши захисника госпо-дарів Стояна, Сергій Сибіряков та Павло Онисько, що буквально розрізали центр захисту "Дніпра".

ЦСКА - Сталь А 0:1
Гол: Воловик, 82 (с пенальти)

ЦСКА: Кириленко, Поклонский, Паламарчук, Васильев, Кравченко, Киян (Глега, 40), Рожок (Верхов, 60), Федоров, Неделюк, Сухомлинов, Поспелов (Рудюк, 20- Литвиненко, 59)

Сталь: Бабак, Башлай, Полуницкий, Маклаков, Трухин (Губий, 86), Даудов (Ведерников, 65), Чернобай (Тоти, 75), Воловик, Окана-Стази (Аль-Хассан, 46), Мостовой (Козлов, 46), Акименко

Предупреждения: Поспелов, Васильев, Поклонский - Аль-Хассан, Чернобай, Ведерников, Губий

Удаление: Васильев, 26

На 67-й минуте Кравченко не забил пенальти (вратарь)

Днестр - Ильичевец 0:0

Днестр: Стародубовский, Возный, Велиев, Хромых, Згура (Продан, 87), Штурко (Негара, 74), Попов (Карабин, 76), Чернов, Гилазев, Мжаванадзе, Забара (Ущаповский, 58)

Ильичевец: Шуховцев, Соляник, Красноперов, Есин, Мальцев (Скоба, 62), Яворский, Каменюка, Буряк, Лима, Демченко (Бабич, 80), Кондратюк