НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. Зірка - Миколаїв 2:1. Федоренко розпочинає з перемоги ###

"Зірка" (Кіровоград) - МФК "Миколаїв" 2:1 (1:1)

"Зірка": Ширяєв, Мостовий, Родіна, Степанов, Смалько, Бурдіян, Рудницький (Загальський, 76), Горбаненко (Гонщик, 46), Шаврін, Кочура (Осадчий, 21), Чичиков (Сокуренко, 90+3).

МФК "Миколаїв": Козаченко (Восконян, 71), Пєсков, Каблаш (Сергійчук, 46), Найко, Чорній, Луценко, Ординський (Кучеренко, 57), Голенков (Берко, 75), Джгереная, Бринько, Буличев.

Голи: Шаврін, 8- Мостовий, 62 – Чорній, 43 (пен.)

Попередження: Ширяєв, 42- Гонщик, 82- Загальський, 90+2 - Каблаш, 13- Луценко, 45- Сергійчук, 51

Як правило між матчі "Зіркою" та "Миколаєвом" є не другорядними і залишають чимало емоцій. Якщо згадати в минулому сезоні їх взаємовідносини, то в Кіровограді миколаївці святкували мінімальну перемогу (Олег Давидов, який взимку перебрався до "Сум", потужним ударом приніс перемогу на останніх хвилинах), а в Миколаєві була зафіксована бойова нічия 2:2. Аналізуючи передматчеві розклади, то за наслідками міжсезонних спарингів більш солідно виглядала миколаївська команда. Хоча не варто забувати, що "Зірка" як в міжсезоння, так і в звітному матчі не могла розраховувати за своїх трьох основних виконавців: Тараса Пінчука, Романа Бочкура і Ярослава Галенка, які захищають честь України на Універсіаді в Казані.

Такі кадрові проблеми змусили керманича господарів Миколу Федоренка в старті випустити трьох новобранців з чотирьох, які поповнили склад команди в літнє міжсезоння. Так, на вістрі атаки Ярослава Галенка замінював Олексій Чичиков, а на флангах оборони грали Андрій Мостовий та Андрій Смалько. У складі миколаївців з перших хвилин теж вийшли кілька новачків. Так, місце у воротах зайняв Дмитро Козаченко. Знайшлося місце в старті і Володимиру Найко, Георгію Джгеренная, Володимиру Ординському та Євгену Пєскову. Останній, до речі, вийшов з капітанською пов'язкою.

Перші хвилини зустрічі пройшли в боротьбі і без моментів. А перший небезпечний момент в матчі на восьмій хвилині завершився взяттям воріт миколаївської команди. Голкіпер гостей Дмитро Козаченко необачно вийшов за межі штрафного майданчику до кутової позначки, стараючись випередити Олександра Кочуру, але не зумів – півзахисник "Зірки" подав у центр штрафної, звідки захисники гостей вибили м'яч, а першим на відскоку на підступах штрафної був Вадим Шаврін – влучний удар в дальню дев'ятку воріт – 1:0. Пропустивши м'яч, гості пішли вперед чималими силами і відразу мали шанси відігратися. Євген Ширяєв потягнув удар грузинського легіонера миколаївців Джгеренная з близької відстані та удар Чорного у нижній дальній кут воріт.

В середині першого тайму прикрої травми зазнав один із лідерів кіровоградців Олександр Кочура. Його замінив Дмитро Осадчий, який гідно відіграв матч і не дав особливо "розгулятися" опонентам на своєму фланзі. Миколаївці в першому таймі створили кілька можливостей для взяття воріт, але самовіддана гра захисників та голкіпера "зіркових" не дозволила їм відзначитися з гри. А ось на 42-ій хвилині матчу, на думку арбітра, Євген Ширяєв порушив правила в боротьбі із Володимиром Найко і було призначено пенальті. Його впевнено реалізував Артем Чорній – 1:1. Пропустивши м'яч, "Зірка" кінцівку тайму провела в атаках, але безуспішно.

Перші 15 хвилин другого тайму були за гостями, атаки яких не мали такий високий відсоток влучань у ворота суперника, як в першому таймі. А на 61-ій хвилині у ворота гостей "продзвенів перший дзвінок": гравець "Зірки" з близької відстані ударом головою поцілив в перекладину воріт. Миколаївці з цього епізоду ніяких висновків не зробили і вже наступна атака "Зірки" завершилася забитим м'ячем: дебютант команди Андрій Мостовий з кута штрафної площадки поцілив у дальню дев'ятку воріт – 2:1. Другий красивий м'яч від гравців кіровоградської команди в звітному матчі.

Після другого взяття воріт гостей не повторилася ситуація першого тайму, коли миколаївці захопили ініціативу. Гра йшла на зустрічних курсах і відчувалося, що насичений перший тайм дався взнаки для гостей. Вони були вже не такі "свіжими". А от "Зірка" на контратаках могла "підловити" суперника: Олексій Чичиков не реалізував вихід один на один з голкіпером- Дмитро Осадчий пробив вище воріт. Голкіпер "Зірки" Євген Ширяєв, який надзвичайно впевнено провів зустрічі, відмінно зіграв при перехваті подачі Сергійчука та випередив Каблаша.

Забивши два неймовірні м'ячі у ворота миколаївців, кіровоградська "Зірка" святкувала перемогу над "Миколаєвом" - 2:1. Ця вікторія стала добрим подарунком для Миколи Федоренка, для якого це була перша офіційна зустріч під час нинішнього приходу до керма команди. Щодо гри гостей, то вони створили не мало небезпечних моментів біля воріт кіровоградців, але от на завершальній стадії своїх атак їм не вистачало холоднокровності та впевненості. Та й Євген Ширяєв вкотре довів свій високий клас впевненою грою.